Vážení zákazníci, prosíme Vás, aby ste si pred Vašou návštevou u nás, telefonicky overili našu prítomnosť na prevádzke. Ďakujeme.

Beam SC 3500 Ultra EC+ sada on/off Progression

Neohodnotené
€2 060
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Dvojmotorová jednotka s parametrami, porovnateľnými s priemyslovými centrálnymi vysávačmi. Súčasťou je sada Progression (9 m hadica on/off, teleskop, kefa na pevné podlahy, kombinovaná hubica ComboTool, štrbinová hubica, hubica na čalúnenie, kruhová kefka, držiak na príslušenstvo, vešiak na hadicu). Na objednávku.

 

Priemer 355 mm
Výška 1220 mm
Napätie 230 V
Príkon 3200 W
Sací podtlak 3350 mm/H2O
Vzduchový výkon 122 l/s
Chladenie prietokové
Zásuvka na agregáte áno
Telo agregátu kovové
Tlmič výfuku áno
Filtrácia Goretex
Hlučnosť 62 dB
Objem kanystra 25 l
LCD displej áno

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jeden z najvýkonnejších agregátov so samočistiacim filtrom Goretex s filtračnou schopnosťou 98% pri veľkosti prachových častíc 0,3 mikrona. Obtokové chladenie motora, motor má tepelnú poistku, softstart. Zberná nádoba funguje na bajonetovom systéme, je dostatočne veľká na jej vysypanie 3-4x do roka z dôvodu, že do nej nezasahuje pevný filter.Zásuvka umiestnená priamo na agregáte - možnosť vysávania priamo z agregátu. Možnosť pripojenia k potrubnému rozvodu z dvoch strán podľa potreby. Jediný centrálny vysávač na trhu, ktorý má fázový posun a plynulý rozbeh obidvoch motorov.