Prosíme vážených zákazníkov, aby si pred návštevou v našom showroome overili telefonicky na 0949 284 653 našu prítomnosť v obchode. Ďakujeme.

Rekuperácia

2 položiek celkom
Filter uhlíkový k rekuperacnej jednotke Futura
€22

Uhlíkový filter je voliteľné príslušenstvo, vkladá sa priamo do jednotky pod filter privádzaného vzduchu.V rekuperačnej jednotke sú umiestnené 2 filtre, na prívode i odťahu...

Kód: 664
Filter F7 k rekuperačnej jednotke Futura (2 ks v balení)
€40

Filter F 7 k rekuperačnej jednotka Futura (Jablotron). V rekuperačnej jednotke sú umiestnené dva filtre, na prívode i odťahu vzduchu je to filter F7. Potreba výmeny filtrov je...

Kód: 665

Efektívne vetranie, ktoré navyše šetrí Vaše peniaze. Princíp spočíva vo využití vydýchaného spotrebovaného vzduchu z bytovej jednotky na predhriatie vzduchu prichádzajúceho zvonku na požadovanú teplotu. Čerstvý vzduch sa pri nasatí do objektu zbaví prachu, alergénov a prechádza cez rekuperátor. Opačným smerom cez rekuperátor vychádza vydýchaný vzduch, z ktorého sa odčerpá teplo, zbytok vychádza von cez koncový výustok na fasáde domu. V rekuperátore sa čerstvý vzduch predhreje zbytkovou tepelnou energiou a pomocou rozvodov sa dostáva do obytných priestorov. Samotná vetracia jednotka môže byť umiestnená v technickej miestnosti, garáži, dielni. Vzhľadom na nepretržité vetranie upraveným vzduchom sa zlepšuje tepelný a vlhkostný stav vnútorného prostredia domu.

V prípade Vášho záujmu o rekuperačnú jednotku nás prosím kontaktujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie