Vážení zákazníci, prosíme Vás, aby ste si pred Vašou návštevou u nás, telefonicky overili našu prítomnosť na prevádzke. Ďakujeme.

Príslušenstvo Alliance

Príslušenstvo s oválnymi koncovkami.

9 položiek celkom
Kefka 3 v 1 Alliance
Kefka 3 v 1 Alliance
Skladom (2 ks)
€22

Špeciálna kefka 3 v 1. Určená pre príslušenstvo Alliance.

472
Kefa  AeroProTM MiniTurbo Brush
€27

Kefka pre vysávanie vlasov a vlákien. Kompatibilné iba s teleskopom a hadicou Alliance s obojsmernou komunikáciou a reguláciou výkonu (oválny priemer).

473
Sada AeroProTM Anima Care
€69

Malá sada pre vysávanie po Vašich zvieracích miláčikoch. Kompatibilné iba s teleskopom a hadicami Alliance s obojstrannou komunikáciou a reguláciou výkonu (oválny prierez).

513
Sada AeroProTM Clean & Tidy
€69

Trojdielna súprava pre rýchle vysávanie. Kompatibilná iba s teleskopom a hadicami Alliance s obojstrannou komunikáciou a reguláciou výkonu (oválny prierez)

514
Redukcia Alliance
Redukcia Alliance
Skladom (5 ks)
€16

Redukcia Alliance ovál - kruh, umožní používať aj príslušenstvo pre centrálne vysávače s kruhovým hrdlom.

644
Hubica Alliance Combo Tool
€51

Kombinovaná hubica s oválnym otvorom, kompatibilná s teleskopom Alliance. Určená pre vysávanie pevných podláh alebo kobercov.

645
Alliance Delicate Care Kit
€67

Sada pre upratovanie jemných povrchov ako čalúnenie, rolety či žalúzie. Obsahuje hubicu s dĺžkou 24 cm, kefu s jemnými štetinami a prachovku.

646
Teleskopická trubka Alliance
€23

Teleskopická trubka Alliance s novým systémom pre pohodlnejšiu manipuláciu. Oválny otvor teleskopu je určený pre príslušenstvo Alliance. Dĺžka po rozložení 93 cm.

647
Hubica na pevné podlahy Alliance 36cm
€28

Hubica určená pre vysávanie pevných podláh. Kompatibilná iba s teleskopom a hadicami Alliance s obojstrannou komunikáciou a reguláciou výkonu (oválny priemer).

680