Prosíme vážených zákazníkov, aby si pred návštevou v našom showroome overili telefonicky na 0949 284 653 našu prítomnosť v obchode. Ďakujeme.

O NÁS

 

Centrálny vysávač bez ohľadu na značku je najlepším pomocníkom v boji proti prachu  a minimalizuje zdravotné problémy alergikov. Montážou a servisom centrálnych vysávačov sa zaoberáme od roku 1997, kedy sme fungovali pod obchodným menom Jaroslav Valčík. V roku 2012 sa firma postupne prirodzeným vývojom rozdelila na dve spoločnosti - ADO Valčík s.r.o. v Českej republike a CLEAN TECHNOLOGY s.r.o. v Slovenskej republike - obe firmy úzko spolupracujú. Našu klientelu tvoria nielen fyzické osoby, ale i hotely, výrobné podniky, bytové domy nielen na Slovensku, ale i v zahraničí (Rakúsko, Taliansko, Maďarsko). Okrem centrálnych vysávačov sa zaoberáme montážou rekuperácií zn. Jablotron a Atrea a montážou zhozov na bielizeň.

Z veľkého množstva značiek na trhu naša firme preferuje vysávače Electrolux Beam, vyrábané v Kanade a uvedené na trh už v roku 1957. Z dôvodu bezúdržbovosti (bezvreckový typ, samočistiaci filter, nezasahujúci do zbernej nádoby), kvality vypracovania (žiadne lacné plasty) i možnosti výmeny náhradných dielov sú tieto agregáty najpredávanejšie v Európe i v Amerike.

V prípade Vášho záujmu Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku, prípadne navštívime Vašu nehnuteľnosť a navrhneme optimálne riešenie podľa Vašich predstáv.