Prosíme vážených zákazníkov, aby si pred návštevou v našom showroome overili telefonicky na 0949 284 653 našu prítomnosť v obchode. Ďakujeme.

O NÁS

 

Centrálny vysávač bez ohľadu na značku je najlepším pomocníkom v boji proti prachu  a minimalizuje zdravotné problémy alergikov. Montážou a servisom centrálnych vysávačov sa zaoberáme od roku 1997, kedy sme fungovali pod obchodným menom Jaroslav Valčík. V roku 2012 sa firma postupne prirodzeným vývojom rozdelila na dve spoločnosti - ADO Valčík s.r.o. v Českej republike a CLEAN TECHNOLOGY s.r.o. v Slovenskej republike - obe firmy úzko spolupracujú. Našu klientelu tvoria nielen fyzické osoby, ale i hotely, výrobné podniky, bytové domy nielen na Slovensku, ale i v zahraničí (Rakúsko, Taliansko, Maďarsko). Okrem centrálnych vysávačov sa zaoberáme montážou rekuperácií zn. Jablotron a Atrea a montážou zhozov na bielizeň.

Z veľkého množstva značiek na trhu naša firme preferuje vysávače Electrolux Beam, vyrábané v Kanade a uvedené na trh už v roku 1957. Z dôvodu bezúdržbovosti (bezvreckový typ, samočistiaci filter, nezasahujúci do zbernej nádoby), kvality vypracovania (žiadne lacné plasty) i možnosti výmeny náhradných dielov sú tieto agregáty najpredávanejšie v Európe i v Amerike.

V prípade Vášho záujmu Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku, prípadne navštívime Vašu nehnuteľnosť a navrhneme optimálne riešenie podľa Vašich predstáv.

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie