Vážení zákazníci, prosíme Vás, aby ste si pred Vašou návštevou u nás, telefonicky overili našu prítomnosť na prevádzke. Ďakujeme.

Beam Excellence 675 SC+sada Alliance

Akcia
Neohodnotené
€1 260
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Jednotka vhodná pre stredné a väčšie rodinné domy. Agregát je dodávaný so sadou Alliance, ktorá obsahuje vysávaciu hadicu Beam Alliance s obojsmernou komunikáciou 9 m, teleskop Alliance, kefa 3v1 (kruhová kefa, kefa na čalúnenie, štrbinová hubica), držiak na teleskop pre kefu 3v1, kombinovanú hubicu Combo Tool Alliance, vešiak na hadicu, redukciu ovál (redukcia medzi kruhovým a oválnym prierezom príslušenstva).

Záruka na agregát 10 rokov.

Priemer280 mm
Výška860 mm
Napätie230 V
Príkon1600 W
Sací podtlak3480 mm/H2O
Vzduchový výkon51 l/s
Chladenieprietokové
Zásuvka na agregáteáno
Telo agregátukovové
Tlmič výfukuáno
FiltráciaGoretex
Hlučnosť62 dB
Objem kanystra15 l
LCD displejáno

Detailné informácie

Podrobný popis

Celokovový agregát s podsvieteným displejom, samočistiacim filtrom Gore-tex, tepelnou poistkou a zásuvkou priamo na agregáte. Na LCD displeji sa ukazujú informácie o otáčkach motora, upozornenie na vyprázdnenie zbernej nádoby, ikona zobrazujúca pripojenú hadicu, počet vysávaných hodín. Zberná nádoba sa uvoľňuje ľahkým stlačením vrchnej časti nádoby,  je dostatočne veľká na jej vysypanie 3-4x do roka z dôvodu, že do nej nezasahuje pevný filter.Priamo na agregáte je umiestnená zásuvka pre jednoduché vysávanie v okolí vysávača.